Taahhüt Kapsamımız

SETİSAN  İnşaat işleri, Mekanik Tesisat ve  Elektrik tesisatı alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır.  Projelerde bu üç alanda çözümler sunarak müşteri memnuniyetinide ön plana alarak projerin tamamlanması noktasında çözüm ortağı olmaktadır. Yılların Vermiş olduğu Tecrübe ve projelere belirtilen zaman ve maliyetler çerçevesinde destek olmaktadır.

SETİSAN tarafından sunulan proje taahhüt hizmetleri inşaat, mekanik, elektrik, peyzaj disiplinleri için teknik ekipmanların satın alınmasından uygulama ve montaj aşamasına kadar ki süreci tamamlayarak işi anahtar teslim olarak yatırımcıya teslim etmektir.

Yapılacak olan inşaata ait tüm kaba yapı işleri, ince yapıya ait tüm işlerin, çevre düzenleme ve peyzaj işlerinin satın alınması, depolanması, sevk ve idaresi, koordinasyonu, uygulanması, devreye aşınması ve teslimi şeklinde gerçekleştirmekteyiz.

Bu konuda edindiğimiz bireysel tecrübemizin izlerini ve bitirdiğimiz işlerimizi “Projeler” kısmından “Tamamlanmış Projeler” sayfasında görebilirsiniz.

 

PROJE TAAHHÜT

GEÇMİŞTEN GELEN GÜÇ

 

Firmamız geçmişten gelen tecrübeyi günümiz teknolojileri ile harmanlayarak uluslar arası firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.